FAQ

V současné době dodáváme do České republiky a na Slovensko.

Všechny možnosti dopravy mají možnost platby na dobírku, v hotovosti a platby bankovní kartou (vyjma některých poboček Zásilkovna [Packeta]) 

Pusťte na houbičku studenou vody, aby ztvrdla. Pusťte na houbičku teplou vodu, aby změkla.

Pro odstranění zaschlých nečistot, zbytků jídla nebo připáleného jídla použijte houbičku v tvrdém stavu - na houbičku pusťte proud studené vody.

Pro běžné čištění nebo k odstranění méně odolných nečistot použijte houbičku v měkkém stavu - pusťte na houbičku proud teplé vody.

Čistící strana FlexTexture® houbičky Scrub Mommy Rub je vhodná k odstraňování zbytků jídla a odolných skvrn pouze vodou, s minimálním použitím chemikálií. ResoFoam® strana houbičky však velmi dobře pění přidáním kapky běžného prostředku na mytí nádobí.

Jedinečný materiál FlexTexture® houbičky Scrub Daddy® odstraňuje skvrny nebo usazeniny jen vodou, čímž se minimalizuje použití chemikálií. Použijte jedlou sodu, ocet nebo kapku prostředku na mytí nádobí používaného běžně k čištění v domácnosti.

Nezávislé laboratorní testy prokázaly, že houbička Scrub Daddy® nepoškozuje následující povrchy:

Akryl, hliník, lak na karoserii auta, litina, keramika, chrom, měď, křišťál, smalt, skelná vata, sklo, žula, kůže, vápenec, mramor, teflonové povrchy, bronz ošetřený olejem, plast, porcelán, mastek, nerezová ocel, travertin (tuf), vinyl, dřevo.

Ne. Můžete je používat na jakémkoli povrchu. Je jen na vás, jakou barvu použijete (např. modrou – v kuchyni, zelenou – na zahradě, oranžovou – v koupelně).

Na základě nezávislých laboratorních testů je materiál FlexTexture® houbičky Scrub Daddy® odolný vůči zápachu po dobu 8 týdnů.

Pokud chcete houbičku vyčistit, vložte ji do horní přihrádky myčky nádobí. Pokud ji chcete vydezinfikovat, vložte ji do mikrovlnné trouby na max. 1 minutu.

Houbička Scrub Daddy® je vyrobena z unikátní polymerové pěny nazvané FlexTexture® a je výsledkem vlastního vývoje společnosti Scrub Daddy Inc.

Ne. Produkty Scrub Daddy® neobsahují latex ani BPA.

Houbička Scrub Daddy® není toxická, ale nebyla testována na lidskou a zvířecí konzumaci. Stejně jako u jiných produktů, které jsou dostupné dětem nebo zvířatům, je velmi důležitý dozor dospělých osob.

Produkty Scrub Daddy® jsou vyráběny z jedinečných amerických a německých materiálů FlexTexture®.